Contact

Joggingclub Stekene

Onze doelstelling

Iedereen de mogelijkheid bieden op een gezonde manier recreatief te joggen.

1) Klik eerst op de knop hierboven. Het formulier verschijnt.

2) Klik daarna rechtsboven op de optie: "Openen met".

3) Vul het formulier in.

4) Klik op "BESTAND" + "NAAM wijzigen" en zet jouw naam daar. Je kan het ook afdrukken en afgeven aan een bestuurslid.

5) Betaal het het berekende bedrag op BE61 7510 0327 6317

Voorzitter

Patrick De Cock

Paardebloemstraat 2

03-7796436

patrick-de-cock@telenet.be

Penningmeester

Hugo Vanderhallen

Drieschouwen 88

03- 7798347

hugo.vanderhallen@telenet.be

Secretaris

Marc De Block

A Rodenbachlaan 14

0485-993979

Marc@marcdeblock.be

Bestuurslid

Kristel De Gendt

Hellestraat 299

0472-706041

berkri@telenet.be

Bestuurslid

Noƫlla Janssens

Voorthoek 113

03-7799960

Noellajanssens@hotmail.com

Bestuurslid

Christel Ott

Sparrenhofdreef 13

03-7892351

c.ott@scarlet.be

Bestuurslid

Ann Van Havermaet

Drieschouwen 84

03-7795717

annvanh@scarlet

Bestuurslid

Dirk Vereecken

Nieuwstraat 95

0477-598397

vereecken.dirk@gmail.com

Bestuurslid

Luc Van Zele

Oost-Eindeken 54

03-7799366

luc.van.zele@skynet.be